Biber Powertruck Vican puiduhakkur

Ilmselt Eesti võimsaim hakkur, mille ülekanne tuleb alusauto Volvo FH16 750-hobujõuliselt mootorilt. Masin sai valmis aprillis 2016, millele järgnesid 9 kuud kestnud katsetused valmistajatehases.

Salo Machinery, VP-115


JCB Hydradig ratasekskavaator

Innovatiivne ja ainulaadne ratasekskavaator, millel on enneolematu nähtavusega kabiin, tänu 4 ratta pööramisele suurepärane manööverdusvõime kitsastes oludes, madal raskuskese ja kerge juhitavus ning võime sõita 40 km/h. JCB Hydradig on parim kaevamis-, tõstmis-, laadimis- ja teistes töödes kitsastes linnatingimustes, teehoolduses ja trassiehituses.

Stokker, VP-11


ECHO CS-2511TESC mootorsaag

Jaapani imekerge mootorsaag – kaal vaid 2,3 kg – puuhooldajatele ja ehitajatele. Unikaalselt pikk garantii: tarbijagarantii 5 aastat ja ettevõttegarantii 2 aastat.

Stokker, VP-13


Lely Discovery 120 Collector lauda puhastamise seade

Seade pihustab lauda põrandale leotusvett ja korjab märgunud läga enda sisse. Kui mahuti saab täis, käib masin tühjenduspunktis ning läheb uuele ringile.

Linery, C-28


John Deere T670 klahvkombain

Maailma suurima aktiivsepareerimis- ja sõelapinnaga klahvkombain. John Deere T- seeria on viinud saagikoristuse ja kultuurivahetuse kiiruse uuele tasemele - ümberseadistamine kultuuride vahel vaid viie minutiga. Messikombain on varustatud uue pikendatava põhjalauaga heedriga John Deere 625X, mille lauapikkus on turul konkurentsitult kõige pikem, tagades minimaalse terakao rapsikoristusel. Külgvikatite kinnitamine käib vaid kolme minutiga, mis on samuti kiireim lahendus, mis turul pakkuda.

Baltic Agro Machinery, VP-52


John Deere Tango E5 Seeria II mururobot

Mururobotiga saab alati täpse ja ühtlase niidutulemuse tänu filigraanselt niitvale karastatud terasest niiduterale, masina heale veojõule ning nutikale juhtelektroonikale. TANGO programmeerimine on lihtne: suure ekraani ja loogiliste juhtnuppudega on lihtne niitmise ajakava määrata. TANGO on tänu rohketele sensoritele turvaline kasutada. Lisaks on robot kaitstud PIN-koodiga.

Baltic Agro Machinery, VP-52


Multihog väiketraktor

Multihog väiketraktori näol on tegemist multifunktsionaalse masinaga, mis võimaldab teostada väga erinevaid töid sõltuvalt aasta-ajast ja vajadusest, näiteks talvel lumetõrjet ning kasutada suvel teehoolduses. Masinale on võimalik paigaldada üle 40 lisa erinevateks töödeks. Multihog väiketraktorit esitletakse Eestis esmakordselt.

Raktoom, VP-223


Laski Predator P 50 RX kännufrees

Roomikutel ja kaugjuhitavat eriti võimast ja töökindlat Laski Predator kännufreesi näeb Eestis esmakordselt. Kännufrees on mõeldud professionaalsele kasutajale, kel vajadus masin pidevalt töös hoida. Seade on juhitav kaugjuhtimispuldiga ning vajadusel ka manuaalselt. Känd purustatakse maapinnast 600 mm kõrguselt ning kännu maa-alune osa kuni 380 mm sügavuselt.

Aiatäht, VP-44


Hensutracks roomikud

Spetsiaalselt murutraktoritele mõeldud roomikuid näidatakse Maamessil maailmas esmakordselt. Roomikud võimaldavad murutraktorit kasutada aastaringselt, näiteks talvel lumekoristuseks lisades traktorile saha ning kevadel niisketel pinnastel mullaparandustöödeks.

Hensu Tracks, VP-335


Smartbow loomade automaatne jälgimissüsteem

Eestis esmaesitletav loomade jälgimissüsteem pälvis möödunud aastal Saksa põllumajandusmessil Eurotier 2016 kuldmedali. Smartbow võimaldab kiiresti teha kindlaks looma asukoha farmis, avastada inda, jälgida mäletsemist ja tervist ning kõike seda ööpäevaringselt. Süsteem teavitab muutustest varakult, jälgida on võimalik arvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni teel.

Teknest, C-23
Eesti Agritehnika, VP-153


Humus 10CT haagis

Eesti turul tutvustatakse esmakordselt haagist, mis sobib kasutamiseks eriti rasketes tingimustes. Humus 10CT on väga vastupidav ja tänu sellele leidnud kasutust nii põllumajanduses kui ehituses. Haagis on aastapikkuse arendustöö tulemus, mis saavutati koos Volvo rasketehnika müüjaga Rootsis. Haagis on toodetud Eestis ning mõeldud eeskätt nõudlikumale kliendile.

Paide Masinatehas, VP-309


Fliegl ADS haagis

Haagise omapära seisneb hüdrauliliselt liikuvas esiseinas, mis tühjendab haagise kallutamise asemel, tagades seeläbi probleemideta mahalaadimise ka madalates hoonetes. Lükandsüsteem on innovaatiline ning patenteeritud. Tänu materjali tihendamisele on haagisel ka kuni 60% rohkem laadimisruumi. Haagise tagumisel küljel asuv laotusseade on võimalik asendada paljude erinevate seadmetega, näiteks tagaluugiga või ümberlaadimisteoga, muutes haagise universaalseks.

Estonian Agri Company, VP-12


Lemken Vega 12 taimekaitseprits

Lemkeni tippinseneride poolt välja töötatud ning rohkete innovaatiliste lahendustega järelveetava taimekaitsepritsi esmaesitlus Baltikumis toimub Maamessil.

Sike Agri, VP-35


RMH iseliikuv söödamikser

Maamessil on esmakordselt Eestis väljas RMH iseliikuv söödamikser. RMH on selle valdkonna pioneer, töötas esimesena välja iseliikuva mikseri juba aastal 1981.

Eesti Agritehnika, VP-153


Manitou New AG teleskooplaadur

Maamessil esmaesitletakse täiesti uut MANITOU NEW AG teleskooplaadurit. Uuel masinal on muudetud disain, võimekus, ergonoomilisus, säästlikus, kasutusmugavus!

Intrac Eesti, VP-23


FarmGem Pioneer taimekaitseprits

FarmGem omanike poolt välja töötatud uudsete lahenduste ja disainiga järelveetava taimekaitsepritsi esmaesitlus Baltikumis toimub Maamessil.

Flint Kaubandus, VP-70