Mis on Maamess 2017?

Maamess 2017 on Baltimaade tunnustatuim maaelule ning -majandusele pühendatud suursündmus, millesse on koondunud neli alanäitust: põllumajandusnäitus, aiandusnäitus, metsandusnäitus ja toidumess.


Kellele on Maamess mõeldud?

Maamess on kohtumispaigaks kõigi maaeluga seotud erinevate gruppide jaoks. Kolmepäevase näituse vältel saavad kogemusi, teavet ning kontakte vahetada kohalikud ning välisettevõtjad, töövahendite tootjad ja müüjad, põllu- ja metsamehed, toiduainetöösturid, aga ka aiandus- ning mesindushuvilised. Messile tulles tasub kaasa võtta kogu pere, sest uudistamisväärset leiavad programmis nii suured kui väiksed maaelu-huvilised.


Millal mess toimub?

Maamess toimub 20.-22. aprillil ning on avatud:
neljapäeval, 20. aprillil kell 10–18
reedel, 21. aprillil kell 9–18
laupäeval, 22. aprillil kell 9–16Kus Maamess toimub ja kuidas tulla?

Maamess haarab enda alla Tartu Näituste messikeskuse kolm sisehalli, aga ka keskust ümbritsevad väliplatsid. Messikeskuse aadress on Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu.


Kui tulla bussiga?

Linnaelanikule on abiks Tartu linnaliinibussid numbritega 6, 8, 16, 16a ja 20, mis viivad otse peatusesse Tartu Näitused.


Mida tasub kaugemalt tulijal teada?

Tasuta parkimine on külastajatele võimaldatud Tartu Laululava alumises parklas. Grupid suurte bussidega saavad eelregistreerimise korral parkida ka messikeskuse juures. Tartu Näituste messikeskuse parkla on ainult eksponentidele. Palume ka jälgida viitasid, mis linna sissesõitjatele õige suuna kätte näitavad ning jääda kannatlikuks ja mõistvaks võimalike ummikute puhul.


Kui palju maksab pääse?

Päevapilet täiskasvanutele 9€
Päevapilet eelmüügist 8€ (Piletilevi)
Õpilased, tudengid, pensionärid 6€
Perepilet 20€ (vanemad kuni 18a lastega)
Grupipilet 7€ (vähemalt 15 inimest), saab ettemaksuga kuni 10. aprillini
Alla 7a lapsed koos vanematega TASUTA

Kõigi piletitega saab väravas kaasa käepaela, mis võimaldab samal päeval korduvat sisenemist! Maamessi piletid müügis üle Eesti Piletilevi müügikohtades


Programm

Maamessi ajakava saab vaadata ürituse kodulehelt.


Liikluskorraldus

Maamessi liiklust korraldab turvafirma G4S. Palun jälgige ajutiselt paigaldatud liiklusmärke ja turvatöötajate nõuandeid. Soovime mõistvat suhtumist ja kannatlikku meelt.


Kus asub invaparkla?

Invaliidide sõidukitele on parkimiskohad Maamessi kesklinnapoolse sissepääsu kõrval. Täpsemat asukohta vaata Maamessi väliskeemilt, mida näeb ürituse kodulehel.


Kust saab infot majutuse kohta?

Majutus Tartus ja Tartu lähiümbruses:
E-TURIST Reisibüroo OÜ
Tel 744 1687
E-post: e-turist@e-turist.ee
www.e-turist.ee


Kas kaardiga saab maksta?

Maamessi piletimüükides saab kaardiga maksta.


Kus asuvad lähimad sularahaautomaadid?

Maamessile lähim Swedbanki sularahaautomaat asub Tuglase tänaval Comarketi kaupluse juures. Lähim SEB sularahaautomaat asub Veeriku selveri juures.


Tähtsad telefoninumbrid

Maamessi korraldusmeeskonna saab kätte numbrilt 742 1662.
Päästeameti lühinumber 112.
Politsei lühinumber 110.
Maamessi ametlik infotelefon 1182.