Eksponendile - Memod

MEMO 1

Palume saata alljärgnev info aadressile teno@tartunaitused.ee (välja arvatud lisatellimused).

1.     KÜLASTAJA KUTSED

Valminud on kutsed Teie klientidele ja koostööpartneritele jagamiseks. Kutseid on võimalik täiendavalt juurde osta hinnaga  5 €/tk. + km. Lisakutsetest andke palun teada aadressil teno@tartunaitused.ee.

Palun teatage, kuidas Te soovite kutseid kätte saada, kas posti teel või tulles ise kohale. Eelistame isiklikult kutsetele järele tulemist!

2.     KÄEPAEL

Käepael võimaldab tasuta sissepääsu ning liikumise messiterritooriumil ja hallides messi toimumise perioodil. Käepaelad väljastatakse eksponentidele 18.-19. aprillil 2018 vastavalt üüritud ekspositsioonipinna suurusele:

  • 6-15 m2 sisepinda või kuni 200 m2 välipinda – 6 paela*
  • Üle 15 m2 sisepinda või üle 200 m2 välipinda – 10 paela*

*Käepaelu on võimalik täiendavalt juurde tellida hinnaga  10 €/tk + km.

Käepael tagab ainsana eksponentidele sissepääsu Maamessile.

Soovi korral on võimalik saada infoletist Maamessi kujundusega rinnasilt, mis tuleb ise täita. Rinnasilt ei taga tasuta sissepääsu messile.

3.     TEKST OTSALAUALE/VALGUSVÖÖLE*

Tekst otsalauale tähendab kleeptähtedest teksti boksi ülaservale.

Soovitud tekst palun saata hiljemalt 2. aprilliks. See on viimane tähtaeg ning kui pole täpsustust saadetud, siis võetakse tekst firma nime järgi registreerimislehel.

4.     LISATELLIMUSED

Tellimused täiendavatele teenustele palume esitada koheselt, kuid mitte hiljem kui  1. aprilliks. Hilisemad tellimused täidetakse vastavalt võimalustele. Ürituse ajal, perioodil 16.-21. aprill 2018 esitatud tellimuste puhul kohaldatakse hinnalisa 50%! Lisatellimused palume esitada Maamessi projektijuhile Margus Kikkulile margus@tartunaitused.ee või tel 504 2575.

Lisatellimislehed on olemas ka Maamessi koduleheküljel www.maamess.ee/lisatellimislehed.

NB! Palun vaadake lisatellimuste leht hoolikalt üle, et hiljem üllatusi ei tekiks. Tuletame meelde, et ka WiFi ja ADSL on tasulised teenused ning tuleb kindlasti tellida enne messi!

5.      MAAMESSI SÜMBOOLIKA KASUTAMINE

MAAMESSI sümboolikat saab alla laadida Maamessi kodulehel

Maamessi sümboolika

6.      MIS ON PÕNEVAT TEIE MESSIPINNAL?

Palume võimaluse korral saata eelinformatsiooni Teie ekspositsiooni kohta. Missuguseid põnevaid tegevusi, seminare, demonstratsioone, degusteerimisi, loosimisi või mänge Teie messipinnal näha saab? Oodatud on ka uudsed tehnoloogiad, masinate esmaesitlused, uudismudelid – kõik, mida pole varem siinkandis nähtud ning mis vääriksid äramärkimist pressiteadetes, Maamessi kodulehel ja ajakavas.

NB!  Messi ettevalmistamiseks vajaliku info avaldame ka Maamessi kodulehel!
Seal asuvad ka kõik memod ja materjalid, mida saadame Teile meilitsi!

Lisainfo: www.maamess.ee.

EDU MESSIKS ETTEVALMISTUMISEL!