Eksponendile - Memod

MEMO nr. 2

 

Palume saata alljärgnev info vaid aadressile teno@tartunaitused.ee (välja arvatud lisatellimused).

1. EKSPONAATIDE SISSE- JA VÄLJAVEDU

 AS Tartu Näitused reguleerib Maamess 2018 eksponaatide saabumist, ladustamist, tõsteteenust, tollimaakleriteenust, laadimissillateenust ja eksponaatide äravedu näituseväljakult. Täpsem info on eksponentide meelespeas, mis on Teile juba saadetud ning mille leiab samuti Maamessi kodulehelt www.maamess.ee/logistika

Küsimuste korral palume pöörduda Maamess 2018 logistiku Anders Urbeli poole (+372 742 2547, logistika@tartunaitused.ee).

2. TERRITOORIUMILE PÄÄSEMINE

 Maamessi toimumispäevadel, st 19.-21. aprillil pääsevad eksponendid messiterritooriumile ajavahemikus kell 08.00-10.00 ainult läbi värava nr 2 (SEB värav). Kõik kolm sissepääsu on avatud lahtiolekuaegadel.

AEDADE OMAVOLILINE AVAMINE ON RANGELT KEELATUD! Rikkumisel trahv 300€ + km!

 3. KATALOOG

Andmete edastamise aeg on lõppenud. Kataloogid saabuvad trükikojast 3. aprillil ja neid on võimalik saada kuni 10 eksemplari tasuta.

4. KÜLASTAJA KUTSED

 Kutsed klientidele jagamiseks on valmis. Kutseid on võimalik täiendavalt juurde osta hinnaga  5 €  + km/tk. Ostusoovist andke teada aadressil teno@tartunaitused.ee.

Palun teatage, kuidas kutseid tahate kätte saada, eelistame isiklikult kutsetele järele tulemist!

5. EKSPONENTIDE CHECK-IN RENDITUD MESSIPINDADELE

Saabudes messikeskusesse, registreerige end A-HALLI fuajees olevas infoletis. Registreerida saab alates 13. aprillist. Eksponendil peavad olema tasutud kõik talle AS Tartu Näitused poolt esitatud arved 13. aprilliks ning see on messipinnale pääsemise eelduseks. Registreerides antakse Teile eksponendi mapp, mis sisaldab: eksponendi käepaelu, parkimiskaarte, eksponentide vastuvõtu kutseid, tellitud toidutalonge, kataloogi ja muud vajalikku infot. Infoletis saadaval ka nimesildialused, mis tuleb ise täita.

Käepaelad väljastatakse eksponentidele 13.-19. aprillil 2018 vastavalt üüritud ekspositsioonipinna suurusele:

  • 6-15m2 sisepinda või kuni 200 m2 välipinda – 6 paela*
  • Üle 15m2 sisepinda või üle 200m2 välipinda – kuni 10 paela*

*Käepaelu on eksponentidel võimalik täiendavalt juurde tellida hinnaga  10 €/tk + km 20%.

6. TEKST OTSALAUALE*

Tekst otsalauale tähendab kleeptähtedest teksti boksi ülaservale. Soovitud tekst palun saata koheselt.

7. LISATELLIMUSED

 Tellimused täidetakse vastavalt võimalustele ning ürituse ajal, see on perioodil 16.-21. aprill 2018, esitatud kirjalike tellimuste puhul kohaldatakse hinnalisa 50%! Lisatellimused palume esitada Maamessi projektijuhile Margus Kikkulile margus@tartunaitused.ee või 504 2575.

Lisatellimislehed olemas Maamessi koduleheküljel: www.maamess.ee/eksponendile/lisatellimislehed

NB! Palun vaadake lisatellimuste leht hoolikalt üle, et hiljem üllatusi ei tekiks. Siinkohal märgin ära, et ka WiFi ja ADSL* on tasulised teenused ning tuleb kindlasti tellida enne messi!

*ADSL ühendust väliterritooriumil ei pakuta.

8. EKSPONENTIDE VASTUVÕTT

 Maamessi eksponentide vastuvõtt toimub neljapäeval, 19. aprillil kell 20.00-00.00 Teaduskeskuses AHHAA (Sadama 1, Tartu). Uksed avatakse külastajatele kell 19.30.

Külalistele esineb ansambel Traffic ning kogu õhtu vältel on avatud ka AHHAA püsiekspositsioon.

Messi osavõtutasu sisaldab 2 kutset vastuvõtule. Täiendavad kutsed maksavad 25 € + km ja need palume eelnevalt tellida. Ostusoovist andke teada aadressil teno@tartunaitused.ee.

PS! 19., 20. ja 21. aprillil pääsevad Maamessi eksponendid ööklubisse VABANK (Ülikooli 8, Tartu) messi käepaela ettenäitamisel tasuta. Programmiga tutvuge Vabank Tartu Facebooki lehel.

9. MAAMESSI SÜMBOOLIKA KASUTAMINE

 Kasutage võimaluse korral Maamessi sümboolikat oma kodulehel ja Facebook´is. Maamessi graafikat saab alla laadida Maamessi kodulehelt: www.maamess.ee/mess/press-ja-promo.

 

Eksponent kohustub tasuma makseid Eesti Autorite Ühingule, Eesti Fonogrammitootjate Ühingule ja MTÜ Eesti Esitajate Liidule juhul kui eksponent kasutab autoriõigustega kaitstuid teoseid oma ekspositsioonipinnal.

Heeliumi või mõne muu hõljuva gaasiga täidetud õhupallide kasutamine messi hallides on keelatud, seoses messikeskuse turvaseadmete tööga.

 

Eksponentidel on keelatud toitlustada ja müüa alkoholi kohapeal tarbimiseks!

 

 

MEMO 1

Palume saata alljärgnev info aadressile teno@tartunaitused.ee (välja arvatud lisatellimused).

1.     KÜLASTAJA KUTSED

Valminud on kutsed Teie klientidele ja koostööpartneritele jagamiseks. Kutseid on võimalik täiendavalt juurde osta hinnaga  5 €/tk. + km. Lisakutsetest andke palun teada aadressil teno@tartunaitused.ee.

Palun teatage, kuidas Te soovite kutseid kätte saada, kas posti teel või tulles ise kohale. Eelistame isiklikult kutsetele järele tulemist!

2.     KÄEPAEL

Käepael võimaldab tasuta sissepääsu ning liikumise messiterritooriumil ja hallides messi toimumise perioodil. Käepaelad väljastatakse eksponentidele 18.-19. aprillil 2018 vastavalt üüritud ekspositsioonipinna suurusele:

  • 6-15 m2 sisepinda või kuni 200 m2 välipinda – 6 paela*
  • Üle 15 m2 sisepinda või üle 200 m2 välipinda – 10 paela*

*Käepaelu on võimalik täiendavalt juurde tellida hinnaga  10 €/tk + km.

Käepael tagab ainsana eksponentidele sissepääsu Maamessile.

Soovi korral on võimalik saada infoletist Maamessi kujundusega rinnasilt, mis tuleb ise täita. Rinnasilt ei taga tasuta sissepääsu messile.

3.     TEKST OTSALAUALE/VALGUSVÖÖLE*

Tekst otsalauale tähendab kleeptähtedest teksti boksi ülaservale.

Soovitud tekst palun saata hiljemalt 2. aprilliks. See on viimane tähtaeg ning kui pole täpsustust saadetud, siis võetakse tekst firma nime järgi registreerimislehel.

4.     LISATELLIMUSED

Tellimused täiendavatele teenustele palume esitada koheselt, kuid mitte hiljem kui  1. aprilliks. Hilisemad tellimused täidetakse vastavalt võimalustele. Ürituse ajal, perioodil 16.-21. aprill 2018 esitatud tellimuste puhul kohaldatakse hinnalisa 50%! Lisatellimused palume esitada Maamessi projektijuhile Margus Kikkulile margus@tartunaitused.ee või tel 504 2575.

Lisatellimislehed on olemas ka Maamessi koduleheküljel www.maamess.ee/lisatellimislehed.

NB! Palun vaadake lisatellimuste leht hoolikalt üle, et hiljem üllatusi ei tekiks. Tuletame meelde, et ka WiFi ja ADSL on tasulised teenused ning tuleb kindlasti tellida enne messi!

5.      MAAMESSI SÜMBOOLIKA KASUTAMINE

MAAMESSI sümboolikat saab alla laadida Maamessi kodulehel

Maamessi sümboolika

6.      MIS ON PÕNEVAT TEIE MESSIPINNAL?

Palume võimaluse korral saata eelinformatsiooni Teie ekspositsiooni kohta. Missuguseid põnevaid tegevusi, seminare, demonstratsioone, degusteerimisi, loosimisi või mänge Teie messipinnal näha saab? Oodatud on ka uudsed tehnoloogiad, masinate esmaesitlused, uudismudelid – kõik, mida pole varem siinkandis nähtud ning mis vääriksid äramärkimist pressiteadetes, Maamessi kodulehel ja ajakavas.

NB!  Messi ettevalmistamiseks vajaliku info avaldame ka Maamessi kodulehel!
Seal asuvad ka kõik memod ja materjalid, mida saadame Teile meilitsi!

Lisainfo: www.maamess.ee.

EDU MESSIKS ETTEVALMISTUMISEL!