Yhteystiedot

Järjestäjäryhmä

Margus Kikkul

Projektipäällikkö

Myynti, mainostus, järjestäminen


T: +372 742 1447
M: +372 504 2575
E: margus@tartunaitused.ee

Teno Kikkul

Projektipäällikön apulainen

Yleistietoa, maamessujen kohderyhmä, messuosaston rakentaminen


T: +372 741 2092
M: +372 5919 2635
E: teno@tartunaitused.ee

Anders Urbel

Logistiikka

Ulkoalueiden logistiikka, nosturit, liikenteenjärjestys


T: +372 742 2547
E: anders@tartunaitused.ee

Henrik Urbel

Viestintäpäällikkö

Media, Facebook, kotisivut


T: +372 741 2096
M: +372 5190 3734
E: henrik@tartunaitused.ee

Annika Pettai

Aputyövoiman koordinaattori

Aputyövoiman rekrytointi, työnjärjestys


T: +372 742 1793
E: annika@tartunaitused.ee

Marleen Otsus

Infokeskuksen vastaanottovirkailija

Näytteilleasettajien infomateriaalit, infopiste


T: +372 741 2090
E: marleen@tartunaitused.ee

Piret Parvelo-Pettai

Talousjohtaja

Talousjohto, laskut


T: +372 742 1793
E: piret@tartunaitused.ee

Kristi Grünberg

Ruokailupäällikkö

Näytteilleasettajien ja vierailijoiden ruokailu


T: +372 741 2091
E: kristi@tartunaitused.ee

Järjestäjä

AS Tartu Näitused

Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu 51014
http://www.tartunaitused.ee


T: +372 742 1793
M: +372 504 2575
E: info@tartunaitused.ee

Lähetä viesti