Kontakt

Korraldusmeeskond

Margus Kikkul

Projektijuht

Müük, reklaam, üldkorraldus


T: +372 742 1447
M: +372 504 2575
E: margus@tartunaitused.ee

Teno Kikkul

Projektijuhi abi

Üldinfo, Maamessi turg, stendiehitus


T: +372 741 2092
M: +372 5919 2635
E: teno@tartunaitused.ee

Anders Urbel

Logistik

Välipindade logistika, kraanad, liikluskorraldus


T: +372 742 2547
E: anders@tartunaitused.ee

Henrik Urbel

Kommunikatsioonijuht

Press, Facebook, koduleht


T: +372 741 2096
M: +372 5190 3734
E: henrik@tartunaitused.ee

Virge Lomp

Messikataloogi toimetaja

Messikataloogi reklaamimüük


T: +372 741 2090
E: virge@tartunaitused.ee

Annika Pettai

Abitööjõu koordinaator

Abitööjõu värbamine, töökorraldus


T: +372 742 1793
E: annika@tartunaitused.ee

Kädi Jakobson

Infokeskuse administraator

Eksponentide infomaterjalid, infopunkt


T: +372 742 1662
E: kadi@tartunaitused.ee

Piret Parvelo-Pettai

Finantsjuht

Finantsjuhtimine, arved


T: +372 742 1793
E: piret@tartunaitused.ee

Kristi Grünberg

Toitlustusjuht

Eksponentide ja külastajate toitlustamine


T: +372 741 2091
E: kristi@tartunaitused.ee

Korraldaja

AS Tartu Näitused

Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu 51014
http://www.tartunaitused.ee


T: +372 742 1793
M: +372 504 2575
E: info@tartunaitused.ee

Saada kiri