KONTAKTI

Korraldusmeeskond

Margus Kikkul

Projektu vadītājs

Pārdošana, reklāma, organizācija


T: +372 742 1447
M: +372 504 2575
E: margus@tartunaitused.ee

Teno Kikkul

Projektu vadītāja asistents

Vispārīga informācija, “Maamess” tirgus, stendu būvniecība


T: +372 741 2092
M: +372 5919 2635
E: teno@tartunaitused.ee

Anders Urbel

Loģistiķis

Ārpustelpu platības loģistika, celtņi, satiksmes vadība


T: +372 742 2547
E: anders@tartunaitused.ee

Henrik Urbel

Komunikāciju vadītājs

Prese, Facebook, mājaslapa


T: +372 741 2096
M: +372 5190 3734
E: henrik@tartunaitused.ee

Annika Pettai

Palīgstrādnieku koordinators

Palīgstrādnieku vervēšana, darba organizācija


T: +372 742 1793
E: annika@tartunaitused.ee

Marleen Otsus

Informācijas centra administrators

Eksponentu informatīvie materiāli, informācijas punkts


T: +372 741 2090
E: marleen@tartunaitused.ee

Piret Parvelo-Pettai

Finanšu vadītājs

Finanšu vadība, rēķini


T: +372 742 1793
E: piret@tartunaitused.ee

Kristi Grünberg

Ēdināšanas menedžeris

Ēdināšana izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem


T: +372 741 2091
E: kristi@tartunaitused.ee

Organizators

AS Tartu Näitused

Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu 51006, Estonia
http://www.tartunaitused.ee


T: +372 742 1793
M: +372 504 2575
E: info@tartunaitused.ee

Nosūtīt vēstuli