Tere tulemast Maamessile!

Tagasi Lisatud:

Maamess on aastatega sisult ja mahult kasvanud niivõrd palju, et seda võib kirjeldada ka kui innovatsioonilinnakut – kolmeks päevaks tuuakse Tartu Näituste messikeskusesse ligemale seitsme hektari jagu kaasaegset tehnikat ja tehnoloogiat! Hea meel on näha, et märkimisväärne hulk messil esitletavast on arendatud ja toodetud just Eestis ning mis paistavad silma oma uuenduslikkuse ja kvaliteedi poolest.

Maamess on tunnustatuim maaeluteemaline mess Baltimaades ning tänu kuulumisele Euroopa suuremate põllumajandusnäituste korraldajate liitu EURASCO on sündmus hästi tuntud ka kaugemal. Seda ilmestavad välismaised külalisgrupid messil ning piiritaguste ettevõtete arv.

Paaril viimasel aastal on välisfirmad moodustanud eksponentide koguarvust umbes kümnendiku, messil esindatud riike on samuti olnud kümne ringis. Tänavu on välisriikidest pärit ettevõtteid protsentuaalselt rohkem, varasemast enam kohtab Maamessil lõunanaabreid. Hea on märkida, et ka messiprogrammist kumab koostöö lähinaabritega – Maamessi raames toimub Eesti ja Läti toidufirmade kohtumine, sündmust külastavad lihaveiste kasvatajad Lätist ja Leedust ning uudistama tuleb ka välisajakirjanikke. Loodan siiralt, et rahvusvaheline huvi Maamessi vastu avab uksi ka kohalike ettevõtjate jaoks!

Maamess on mitmekülgne ning ekspositsioonid põnevad. Korraldajatena soovitame varuda aega messikülastuseks ning põhjalikult tutvuda käesoleva kataloogiga, et üles leida kõik huvipakkuvad stendid ja messitegevused!

Soovin Teile kontaktirohkeid messipäevi ja toredaid elamusi!

Margus Kikkul

Maamess 2018 projektijuht

AS Tartu Näitused