Kuidas Maamessile tulla ja kuhu parkida?

Tagasi Lisatud:

Maamessi toimumiskoht: AS Tartu Näitused, Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu.

Kõige mugavam on Maamessile tulla ühistranspordiga. Peatuses “Tartu Näitused” peatuvad linnaliinibussid nr 6, 8, 16, 16A ja 20. Messikeskuse juurde sõidavad linnaliinibussid ka raudteejaamast, seega on messi külastamiseks mugav kasutada ka rongitransporti. Peatuses “Tartu Näitused” teevad nõudepeatuse Tallinn-Tartu liini Lux Expressi bussid.

Messikeskuse parkla on kasutamiseks ainult eksponentidele! Külastajatel on võimalik sõiduk jätta Tartu laululava alumisse parklasse ja Vaksali tänava pikenduse parklasse, kus on parkimine TASUTA. Mõlemast parklast on Maamessile kõigest paariminutiline jalutuskäik. Eesti Maaülikooli tasulised parklad ei ole seotud messi korraldajatega!

Gruppidel soovitame Maamessile tulla bussiga – esimestele eelregistreeritud suurte bussidega gruppidele võimaldatakse parkimine messiterritooriumi sissepääsu kõrval.

Maamessi ajal tuleb arvestada oluliselt suureneva liiklusega Kreutzwaldi ja Betooni tänaval ning Tallinna-poolsel sissesõidul. Võib esineda ummikuid! Palume kindlasti jälgida reguleerijate korraldusi ja üles seatud ajutisi liiklusmärke.