Maamess lükkub edasi ja toimub 10.-12. juunil 2021

Tagasi Lisatud:

PRESSITEADE

AS TARTU NÄITUSED

12.02.2021

Maamess lükkub edasi ja toimub 10.-12. juunil 2021

Maamessi korraldajad on tulenevalt epidemoloogilisest olukorrast langetanud otsuse korraldada Maamess käesoleva aasta 10.-12. juunil.

Maamessi projektijuhi Margus Kikkuli sõnul suunasid korraldajad mullu mõtted lootustandvalt selle aasta kevadesse, kui sai selgeks, et 2020. aastal messi korraldada ei õnnestu. “Küll aga on tänaseks selge, et nüüd, peale aasta möödumist ei ole olukord aprilli osas endiselt paljulubav,” märkis ta.

Tänaseks on Maamessile registreerunud ligemale 400 ettevõtet ning otsus Maamess edasi lükata sündis Kikkuli sõnul koos eksponentidega. “Viimane nädal on möödunud peaasjalikult eksponentidega suheldes, otsust Maamess juunis korraldada tervitati,” rääkis korraldaja ning möönis, et messi korraldamine pandeemia tingimustes esitab kahtlemata väljakutseid. AS Tartu Näitused korraldas sügishooajal kolm suursündmust ning selle kogemuse baasil liigutakse Kikkuli sõnul enesekindlalt edasi, et korraldada edukas ja turvaline näitus.

Maamess on Eesti suurim mess, võõrustades põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutootmisega seotud ettevõtteid. 2019. aastal osales Maamessil 484 eksponenti 12st riigist. Maamess võtab enda alla 70 000 ruutmeetrit näitusepinda.