Eksponendile - Memo

EKSPONAATIDE SISSE- JA VÄLJAVEDU

AS Tartu Näitused reguleerib Maamess 2019 eksponaatide saabumist, ladustamist, tõsteteenust, tollimaakleriteenust, laadimissillateenust ja eksponaatide äravedu näituseväljakult. Täpsema info leiab Maamessi kodulehelt www.maamess.ee/logistika

Küsimuste korral palume pöörduda Maamess 2019 logistiku Anders Urbeli poole (+372 742 2547, logistika@tartunaitused.ee).

TERRITOORIUMILE PÄÄSEMINE

Maamessi toimumispäevadel, st 25.-27. aprillil pääsevad eksponendid messiterritooriumile ajavahemikus kell 08.00-10.00 ainult läbi värava nr 2 . Kõik kolm sissepääsu on avatud lahtiolekuaegadel.

AEDADE OMAVOLILINE AVAMINE ON RANGELT KEELATUD! Rikkumisel trahv 300€ +

KATALOOG

Andmete edastamise aeg on lõppenud. Kataloogid on saabunud trükikojast ja neid on võimalik saada kuni 10 eksemplari tasuta.

KÜLASTAJA KUTSED

 Kutsed klientidele jagamiseks on valmis. Kutseid on võimalik täiendavalt juurde osta hinnaga  5 €  + km/tk. Ostusoovist andke teada aadressil teno@tartunaitused.ee.

EKSPONENTIDE CHECK-IN RENDITUD MESSIPINDADELE

Saabudes messikeskusesse, registreerige end A-HALLI fuajees olevas infoletis. Registreerida saab alates 22. aprillist. Eksponendil peavad olema tasutud kõik talle AS Tartu Näitused poolt esitatud arved 22. aprilliks ning see on messipinnale pääsemise eelduseks. Registreerides antakse Teile eksponendi mapp, mis sisaldab: eksponendi käepaelu, parkimiskaarte, tellitud toidutalonge, kataloogi ja muud vajalikku infot. Infoletis saadaval ka nimesildialused, mis tuleb ise täita.

Käepaelad väljastatakse eksponentidele 22.-25. aprillil 2019 vastavalt üüritud ekspositsioonipinna suurusele:

  • 6-15m2 sisepinda või kuni 200 m2 välipinda – 6 paela*
  • Üle 15m2 sisepinda või üle 200m2 välipinda – kuni 10 paela*

*Käepaelu on eksponentidel võimalik täiendavalt juurde tellida hinnaga  10 €/tk + km 20%.

 

LISATELLIMUSED

Tellimused täidetakse vastavalt võimalustele ning ürituse ajal, see on perioodil 22.-27. aprill 2019, esitatud kirjalike tellimuste puhul kohaldatakse hinnalisa 50%! Lisatellimused palume esitada Maamessi projektijuhile Margus Kikkulile margus@tartunaitused.ee või 504 2575.

Lisatellimislehed olemas Maamessi koduleheküljel: www.maamess.ee/eksponendile/lisatellimislehed

NB! Palun vaadake lisatellimuste leht hoolikalt üle, et hiljem üllatusi ei tekiks.

*ADSL ühendust väliterritooriumil ei pakuta.

VÄLIPINDADE VOOL MESSIPERIOODIL

K 24. aprill 9.00 – 19.00

N 25. aprill 9.00 – 18.30

R 26. aprill 8.00 – 18.30

L 27. aprill 8.00 – 16.30

 MAAMESSI SÜMBOOLIKA KASUTAMINE

Kasutage võimaluse korral Maamessi sümboolikat oma kodulehel ja Facebook´is. Maamessi graafikat saab alla laadida : www.maamess.ee/mess/press-ja-promo.

 

Eksponent kohustub tasuma makseid Eesti Autorite Ühingule, Eesti Fonogrammitootjate Ühingule ja MTÜ Eesti Esitajate Liidule juhul kui eksponent kasutab autoriõigustega kaitstuid teoseid oma ekspositsioonipinnal.

Heeliumi või mõne muu hõljuva gaasiga täidetud õhupallide kasutamine messi hallides on keelatud, seoses messikeskuse turvaseadmete tööga.

Eksponentidel on keelatud toitlustada ja müüa alkoholi kohapeal tarbimiseks!

NB! Messi ettevalmistamiseks vajaliku info riputame ka Maamessi kodulehele!

 

Lisainfo: www.maamess.ee.