Külastajale - Messinaelad

 • Kirovets K744-R4 Premium

  Esimene uue põlvkonna Kirovets Eestis. Traktorit käitab 428-hobujõuline Mercedes-Benzi mootor, käigukast on poolautomaat käikude arvuga 16/8. Traktori maksimaalne kogumass on 19000 kilogrammi.

  GP Baltic, VP-27

 • Roosad roomikud

  MFO esitleb messipublikule roomikuid, mis paistavad silma oma erakordse värvi poolest – need on värvitud roosaks, seda üllal eesmärgil. Nimelt osales ettevõte heategevuslikul oksjonil ning võitis selle. Kogu tulu läks rinnavähi uuringute toetuseks Breast Cancer Associationi fondi. MFO on esimene välisfirma, kes Rootsis toimunud oksjoni võitis. Fondi koguti rekordsumma.

  MFO, VP-117

 • John Deere 1010G forvarder

  Põhjaliku uuenduskuuri läbinud kergklassi väljaveotraktor on disainitud BMW Design Works spetsialistide poolt. Erilist rõhku on uue ilme loomisel pandud teeninduspunktide paremale ligipääsetavusele.

  Intrac, VP-23

 • Bonino AB 70 TR haljasmassi kogur

  Unikaalne lahendus, mis ühendab endas niiduki, haagiskoguri ja söödajagaja. Haljasmassi kogur aitab lihtsalt ja säästvalt kasutada toiteainerikast värsket haljasmassi loomasöödana.

  Agri Partner, VP-8

 • Reiter Respiro lintvaaluti

  Ainulaadse rohusööda ja põhu vaalutamise kontseptsiooniga – kogu ulatuses painduv ja maapinda kopeeriv väikese diameetriga kogurheeder, mille kohal on tasandusrulliga rootor võimaldab vaalutamisel seninägematuid töölaiusi, jättes transportlaiuse samas kompaktseks.

  Eesti Agritehnika, VP-153

 • McHale C430 rullipurusti ja söödalaotaja

  McHale rullipurusti ja söödalaotaja on rippes kasutatav ning ideaalselt sobiv väikestesse ja vanematesse lautadesse. Võimalik kanda kuni kahte rulli diameetriga 1,2 meetrit. Masinal on 3-astmeline joystickist juhitav 300 kraadi pööratav väljalasketoru.

  Stokker, VP-13

 • BCS Volcan K105 Dualsteer

  Innovaatiline tehniline sisu, elegantne disain ja vähendatud üldmõõtmed teevad Volcan traktoriseeria asendamatuks töövahendiks. Traktoril on võrreldamatu manööverdamisvõime tänu lühikesele teljevahele. Dualsteer on rahvusvaheliselt patenteeritud lahendus, mis on ainulaadne oma masinaklassis. Multifunktsionaalne juhiistme ümberseadistamine võimaldab vaid paari sekundiga sõiduplatvormi 180 kraadi ümber pöörata.

  A.K.K., VP-19

 • Zetor Crystal HD 170

  Zetori uus ja kõige võimsam traktor, mille suurimaks innovatsiooniks on uus ECO 40 käigukast, mis tagab mootori üliökonoomse töötamise ja madalad kasutuskulud.

  Specagra, VP-86

 • Kneilmann postiniiduk

  Saksamaa firma Kneilmann patenteeritud postiniiduk. Takistuste nagu postid või puud ilmumisel niidab lõikepea takistuste ümber kasvava taimestiku. Takistuste ümbruse niitmise ajal ei ole vajalik kandemasina liikumist peatada.

  Melker Baltik, VP-34

 • Kramer KT407 teleskooplaadur

  Kramer II generatsiooni juhiabisüsteemiga SMART Handling saab töörežiimid ette salvestada ja vähendada masina juhtimisel rutiinseid töid. Intelligentne juhiabisüsteem takistab ka korrmate ohtlikult suureks muutumist ja masina pikisuunas ümberkukkumist.

  Baltic Agro Machinery, VP-150

 • Mercedes-Benz Actros

  Uue Actrose muudavad tõeliselt innovaatiliseks intuitiivselt kasutatav puutetundliku ekraaniga multimeedia juhiruum ja küljepeegleid asendav MirrorCam. Eeliste hulka kuuluvad veel esmaklassilised ühenduvusteenused ning juhiabisüsteemid nagu Active Drive Assist ja Active Brake Assist.

  Uus Actros täidab metsatööstuses, kaugvedudel ja rasketel jaotusvedudel kehtivaid järjest kasvavaid nõudmisi paremini kui kunagi varem. Mootor, käigukast, sillad, lisatarbijad – kõik need on Actrose juures loodud eesmärgiga vähendada kütusekulu ning seejuures mitte teha järeleandmisi vastupidavuses.

  Silberauto, VP-52

 • Paul-Tech põllumuldade niiskuse monitoorimise süsteem

  Paul-Tech aitab põllumeestel säästa aega ja parandada efektiivsust läbi reaalajas nähtava info põhjal, põllumulda paigaldatud andurite abil saab jälgida põllumulla niiskuse ja soolsuse taset, niiskuse kättesaadavust taimedele, kandevõime näitajat, temperatuuri erinevatel sügavustel jne. Uudset lahendust esmaesitletakse Maamessil.

  Paul-Tech, C-39

 • Liebherr R 914 Compact XLC pika alusvankriga roomikekskavaator

  5 meetrit pikk XLC alusvanker on parim lahendus roomikekskavaatoriga niisketel pehmetel pinnastel töötamiseks, näiteks rabas, metsas ja kuivendustöödel. Võimsamad veomootorid ja lõppülekanded on abiks liikumisel rasketes oludes. Samuti on mudelil tõstetud kliirensit ja kabiini kõrgust maapinnast. Tegemist on tootjatehase lahendusega.

  EM-Serv, VP-55

 • Husqvarna Automower 435X AWD robotniiduk

  Maailma esimene tehisintelligentsi võimekusega neljarattaveoline ja nutika kodu ühenduvusega robotniiduk. Täisautomaatne niiduk on loodud toime tulema rasketel maastikel ja kuni 70% kallakutel. Seade töötab koos Amazon Alexa, Google Home, IFTTT’ga ja võimaldab kasutatud avatud rakendusi nutika kodu lahendustes.

  Reginett, A-29